Oddam/przyjmę

 • Wątki
  Odpowiedzi
  Wyświetlone
  Ostatni post
 • KOTKI DO ADOPCJI
  przez szept » wtorek, 9 lutego 2010, 10:30
  0 Odpowiedzi
  7789 Wyświetlone
  Ostatni post przez szept Zobacz najnowszy post
  wtorek, 9 lutego 2010, 10:30
 • koło garncarskie
  przez Noelia » wtorek, 1 grudnia 2009, 09:34
  0 Odpowiedzi
  2972 Wyświetlone
  Ostatni post przez Noelia Zobacz najnowszy post
  wtorek, 1 grudnia 2009, 09:34

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Twoje prawa w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron