Noclegi Willa Kalinowy Sen

Noclegi Willa Kalinowy Sen

Postprzez kalinka2 » piątek, 22 czerwca 2012, 15:36

Odwiedza Cię rodzina, znajomi, wyprawiasz komunie, chrzciny, czy wesele, a nie masz gdzie zakwaterować swoich Gości ????
Zapraszamy do Willi Kalinowy Sen!!! mieszczącej się w okolicy Selgrosu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.kalinowysen.pl. Ceny od 60zł.!!!!
kalinka2
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 21 czerwca 2012, 21:36

Powrót do Sprawdzone - polecam

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron