Kurs tańca dla średniozaawansowanych

Żłobki, przedszkola i szkoły.

Kurs tańca dla średniozaawansowanych

Postprzez danceweek » piątek, 4 stycznia 2013, 12:28

Witam,

Zapraszamy wszystkich, którzy gdzieś kiedyś już tańczyli, przerwali, stracili grupę i chcą nauczyć się więcej nie zaczynając od zera.

Nowa grupa dla średnioozaawansowanych startuje w środe o godz. 19.00 od 13 lutego 2013 w DK Świt, ul. Wysockiego 11 na Bródnie.

Wyróżnikiem naszego kursu, jest to, że nauczamy przez mechanikę ruchu i technikę taneczną. Dzięki temu, uczymy się poruszania się w tańcu, a nie choreografii i kroków, które wylatują z głowy. Uczymy się tańczyć, prowadzić w tańcu i doskonalimy to co potrafimy.

Po kursie, taniec można kontynuować na grupie dla Miłośników Tańca - umożliwiającą startowanie w turniejach tanecznych w klasie Hobby oraz Sport.

Kurs prowadzi Marcin Rogowski (finalista Open Moscow, mistrz Ukrainy, wicemistrz Polski, mistrz tańców latynoskich i standardowych, wyższe wykształcenie pedagogiczne, dyplomowany instruktor tańca Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego)

Zapisy: http://www.taniec-warszawa.pl/kontakt.html
lub bezpośrednio w Domu Kultury Świt.
danceweek
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 8 marca 2010, 19:13

Powrót do Edukacja

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron