Sprzedam dom- 431 000 zł z działką

Sprzedam dom- 431 000 zł z działką

Postprzez anulk.a667 » piątek, 10 sierpnia 2012, 18:08

Witam mam do sprzedania dom przy ul. Chudoby na nowym osiedlu "Osada sąsiedzka - etap II". Dom ma 93m2. działka 472m2. Nieruchomość składa się z 3 sypialni, salonu z jadalnią, aneksu kuchennego i dwóch łazienek. Spokojna i cicha okolica.
Tel: 609-458-049
anulk.a667
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 10 sierpnia 2012, 17:54

Powrót do Nieruchomości

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron