Zajęcia taneczne dl 5-6 latków i starszych

Zajęcia taneczne dl 5-6 latków i starszych

Postprzez Royal Dance Studio » poniedziałek, 30 września 2013, 13:40

Zapraszam dzieci na zajęcia taneczne p.n. "PIERWSZY KROK".
Dzieci w wieku 5-6 lat - środa, godz. 16.30 (pierwsze spotkanie 2.10).
Dzieci w wieku 7-12 lat - poniedziałek, godz. 16.30 (pierwsze spotkanie 7.10).
Zajęcia odbywają się w sali nr 34 Szkoły Podstawowej nr 314, ul. Porajów 3.
Więcej informacji na stronie internetowej www.royaldancestudio.pl lub pod nr tel. 798 766 350.
Royal Dance Studio
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa, 26 października 2011, 19:00

Powrót do Pozostałe ogłoszenia

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron