Nowe urządzenia na naszym placu zabaw

Nowe urządzenia na naszym placu zabaw

Postprzez Polyanna » sobota, 29 sierpnia 2009, 17:04

Witam wszystkich mieszkańców. Jak Wam się podoba nasz nowy plac zabaw? Długo czekaliśmy na montaż nowych urządzeń... Szkoda że nie udało się zamontować obiecywanych huśtawek :(
Polyanna
 
Posty: 14
Dołączył(a): sobota, 29 sierpnia 2009, 16:59

Re: Nowe urządzenia na naszym placu zabaw

Postprzez piłkarz » piątek, 9 października 2009, 19:59

już są huśtawki 8-) lepiej późno niż wcale
piłkarz
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek, 25 sierpnia 2009, 12:18

Re: Nowe urządzenia na naszym placu zabaw

Postprzez Tomasz P. » poniedziałek, 26 października 2009, 18:16

Nie rozumiem po co to ogłoszenie o konieczności zabrania wszystkich zabawek z placu. Rozumiem, zniszczone trzeba zabierać - pełna zgoda, ale te dobre? Dla mnie taki plac z zabawkami wygląda dużo sympatyczniej niż pusty.
Tomasz P.
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 26 października 2009, 18:02


Powrót do Akacje 9

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron