Motocyklowa Białołęka

Motocyklowa Białołęka

Postprzez Robco » czwartek, 15 kwietnia 2010, 11:21

Wita, może by tak stwożyć odrębny dział dla posiadaczy motocykli z białołęki. Myślę, że pomysł mógłby się przyjąć. ;)
Robco
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 14 kwietnia 2010, 13:55

Re: Motocyklowa Białołęka

Postprzez Tom » wtorek, 29 czerwca 2010, 10:50

Zobacz - jest nowy dział Hobby. Pzdr
Tom
 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek, 3 września 2009, 09:22


Powrót do Uwagi i sugestie dotyczące forum

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron