białołęka drewniana

białołęka drewniana

Postprzez Noelia » sobota, 8 maja 2010, 19:09

Przy ulicy Nadwiślańskiej (Pstrej?), bezporśednio przy torach kolejowych stoi stary drewniany dom/dworek. NIe znalazłam żadnych informacji na jego temat. Może wiecie coś o jego pochodzeniu, historii?
Załączniki
Zdjęcie0006.jpg
Zdjęcie0006.jpg (132.83 KiB) Przeglądane 11778 razy
Zdjęcie0005.jpg
Zdjęcie0005.jpg (177.79 KiB) Przeglądane 11778 razy
You're going to be just what you saw..
Noelia
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 30 listopada 2009, 23:36

Powrót do Warto zobaczyć

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron