"Czas honoru"

"Czas honoru"

Postprzez Verso » wtorek, 1 września 2009, 14:14

Polecam ten serial - wkrótce rozpocznie się emisja nowych odcinków. Polski serial, ze znakomitą obsadą i tytułem bardzo dobrze oddającym przedstawioną problematykę. Różne postawy, różni ludzie w wojennej rzeczywistości. To, co wydaje mi się szczególnie cenne, to umiejętność ukazania trudnych wyborów poszczególnych bohaterów w taki sposób, żeby widz nie miał złudzeń - dobro kosztuje. Dzięki temu postaci są żywe, nie "papierowe". Ten film prowokuje też do przemyśleń nad własnymi decyzjami i rodzi ogromny szacunek dla tych, którzy potrafili być wolni w zniewolonym świecie. Prawdy nie wolno zapomnieć.
Verso
 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 29 sierpnia 2009, 10:50

Re: "Czas honoru"

Postprzez Elpis » poniedziałek, 14 września 2009, 12:30

Zaczęła się druga seria :-) Małe zmiany w obsadzie, jak dla mnie na niekorzyść. Zobaczymy jak rozwinie się akcja :-)
Elpis
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa, 19 sierpnia 2009, 14:42

Re: "Czas honoru"

Postprzez new_man » czwartek, 24 września 2009, 09:11

Serial faktycznie rewelacyjny. Jak dla mnie zmiana obsady w drugiej cześci nie wyszła na dobre.
new_man
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek, 8 września 2009, 12:12

Re: "Czas honoru"

Postprzez alfred » piątek, 30 września 2011, 06:44

Mi jakoś ten serial nie przypadł do gustu , pomimo świetnej obsady aktorskiej .
alfred
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 29 września 2011, 09:26


Powrót do Off-topic

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron