Zmiana lokalizacji biura

Miejsce na pytania i życzliwe odpowiedzi dotyczące spraw nie mieszczących się bezpośrednio w pozostałych wątkach.

Zmiana lokalizacji biura

Postprzez Nowy_Inwestor » czwartek, 11 sierpnia 2011, 11:05

Witam. Od dłuższego czasu prowadzę biuro na Tarchominie. Słyszałem o inwestycjach związanych z Żeraniem. M.in. inwestycjach drogowych poprawiających transport oraz o inwestycji Bussines Park Marywilska. Słyszeliście o tym ? Byłbym zainteresowany przeniesieniem w to miejsce biura. Co o tym sądzicie ?
Nowy_Inwestor
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 10 sierpnia 2011, 18:23

Powrót do Rady i porady

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron