UWAGA NA OSZUSTA Z VECTRY ZBIGNIEWA MARSZAŁKA

UWAGA NA OSZUSTA Z VECTRY ZBIGNIEWA MARSZAŁKA

Postprzez rafik413 » sobota, 28 stycznia 2012, 12:11

Witam przestrzegam przed oszustem Z. Marszałkiem z Vectry który podpisuje umowy z klientami pokazując cenniki promocyjne nieaktualne lub wyssane z palca mówiąc że są integralną częścią umowy.

PRZESTRZEGAM Rafał R.
rafik413
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 24 stycznia 2012, 08:33

Powrót do Uwaga na...

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron