KOTKI DO ADOPCJI

KOTKI DO ADOPCJI

Postprzez szept » wtorek, 9 lutego 2010, 10:30

Witam
Prowadzę mały dom tycmzasowy dla kocich bied.
Przyjmuję pod swój dach koty z miejsc, gdzie nie miałyby szans na przezycie, odkarmiam, leczę, i szukam im domów.
Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby dać dom kotu, którego życie było tragiczne i smutne, bardzo proszę o kontakt. Takie koty są najwdzięczniesze, najkochańsze, i pełne miłości do ludzi. Koty z hodowli nigdy nie potrafią docenić ludzkiego ciepła tak bardzo, jak niekochane, nieszczęśliwe koty ze schronisk.

W tym momencie szukają domów:
- Krówka Esmeralda, prześliczna biała koteczka w czarne grochy, bardzo oryginalnie umaszczona. W bardzo ciężkim stanie zabrana z pewnego schroniska pod Warszawą. Ma owrzodzoną rogówkę - w wyniku jakiegoś tragicznego wypadku jej oko zostało przekłute i wypłynęło. Oczko goi się doskonale, jednak nigdy nie będzie widome. Esme miała też ostry koci katar, była potwornie zarobaczona, wychodzona i zaniedbana. W chwili obecnej jest zdrowa, oczko wymaga jedynie kropel. Jest maleńka i filigranowa, bo w okresie wzrostu była bardzo niedożywiona. Nigdy nie będzie dużym kotem, zawsze już będzie kruszynką. Jest niesamowicie miła, przyjacielska, tuli się i glośno mruczy, okazując niebotyczną wdzięczność za wszystko, co ją dobrego spotkało w jej krótkim i nieszczęsliwym życiu.
-Oczko, urocza koteczka, ok. roczna, biało-bura, o wyglądzie 4-miesięcznego kociaka. Podobnie jak Esme, z powodu niedożywienia w schronisku nigdy już nie urośnie. Wygląda jak kocię, i tak też się zachowuje. Jest wulkanem energii, mimo ciężkiej choroby. Cierpi na koci katar, którym zaraziła się w momencie urodzenia. Jedno jej oko jest niewidome, z powodu zakażenia calicivirusem. Z podowu zaniedbań i warunków schroniskowych, koci katar przybrał postać przewlekłą. Już zawsze będzie kotem o wątłym zdrowiu, jednak nauczyła się z tym żyć. Jest ciepła i serdeczna. Tuli się jak małe dziecko, wychodzi na ramię jak papużka i głośno mruczy do ucha. Potrzebuje odpowiedzialnego domu, gdzie jej stan będzie na bieżąco monitorowany. W zasadzie poza inhalacjami (łatwe do przeprowadzenia w warunkach domowych, służę pomocą) nie ywmaga leczenia. Jedyne, czego potrzebuje, to miłości człowieka
-Marlenka - wygląda jak siostra Oczki. Również cierpi na przewlekły koci katar, jednak w jej przypadku nie zaatakował on oczu i Marlenka jest całkowicie widoma. Jest tak samo zywiołowa i wesoła jak Oczko, najchętniej śpi wtulona w człowieka. Także wymaga inhalacji, ale antybiotykoterapia jest już zakończona. Potrzebuje ciepła i miłości, jak małe dziecko - i jak każde udomowione zwierzę.

Wszystkie są odrobaczone i odpchlone, ze względu na stan zdrowia - nie są zaszczepione ani wysterylizowane. Te zabiegi będą mogly być wykonane za ok. miesiąc, kiedy ich stan będzie optymalny.

Bardzo proszę o dom dla nich - w schroniskach zostało jeszcze wiele kotów, ktore nie mają tam szans na przeżycie i potrzebują pomocy!

Chętnych do adopcji bardzo proszę o kontakt: tel. 605485311
Katarzyna
szept
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 8 lutego 2010, 17:24

Powrót do Oddam/przyjmę

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron