UWAGA!!! MALEŃSTWA SZUKAJA DOMU !!!!!

UWAGA!!! MALEŃSTWA SZUKAJA DOMU !!!!!

Postprzez dorcienia » niedziela, 13 lutego 2011, 18:54

:D MALEŃSTWA CZEKJĄ NA NOWY DOM I NOWYCH WŁAŚCICIELI!
MAJĄ 5 TYGODNI ,MAŁE YORKI ,BEZ RODOWODU DO KOCHANIA I PRZYTULANIA
CENA 600ZŁ TEL.227948353 :D
dorcienia
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 1 lutego 2011, 01:04

Powrót do Hobby

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron