100 szkółek piłkarskich NIVEA

Place zabaw i rodzinne restauracje, ale także instytucje i sklepy, w których dzieci znajdą kącik dla siebie.

100 szkółek piłkarskich NIVEA

Postprzez sajder » wtorek, 3 kwietnia 2012, 11:18

Witajcie,

jako dzielnica nie popisaliśmy się podczas konkursu 100 placów zabaw, może teraz jest szansa się odkuć - NIVEA wraz z Ajax Amsterdam funduje otwarcie i prowadzenie 100 szkółek piłkarskich. Na stronie nivea.pl można zagłosować na konkretną szkołę, przy której powstanie taka szkółka. Zachęcam, obok dość drogiej szkółki FC Barcelona przy Picassa przyda się coś innego!
sajder
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek, 3 kwietnia 2012, 09:37

Powrót do Rodzinne miejsca, przyjazne dla dzieci

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron