Mamy czytelniczki :-)

Ulubione lektury - Wasze i dzieci, rozmowy o książkach i wspólnym czytaniu

Mamy czytelniczki :-)

Postprzez Mamma » wtorek, 7 lutego 2012, 10:56

Witajcie :-) jeśli tak jak ja lubicie wyprawy do biblioteki z dziećmi (i bez nich też :-) zapraszam Was do tego wątku. Napiszcie, co lubicie czytać dla siebie i co chętnie wybieracie z dziećmi.
Mamma
 
Posty: 22
Dołączył(a): środa, 19 sierpnia 2009, 09:49

Re: Mamy czytelniczki :-)

Postprzez Karolinaa » wtorek, 7 lutego 2012, 17:32

Bardzo lubię chodzić z dziećmi do biblioteki, cieszę się, że powstał ten wątek. Za każdym razem na Antalla widzę sporo mam z dziećmi. Ostatnio jesteśmy na etapie Franklina, Kubusia Puchatka i księżniczek :-)
Karolinaa
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2011, 09:36

Re: Mamy czytelniczki :-)

Postprzez Polyanna » piątek, 17 lutego 2012, 12:03

Nasze dzieci lubią takie książeczki, które mają też swoje wersje filmowe (albo filmy, które mają wersje ksiązkowe jak kto woli :-)) Franklin, Kubuś Puchatek, kajtuś. Sama jestem ciekawa, dlaczego i jak to działa - może wtedy te postacie są dzieciom bliższe?
Polyanna
 
Posty: 14
Dołączył(a): sobota, 29 sierpnia 2009, 16:59

Re: Mamy czytelniczki :-)

Postprzez Mamma » wtorek, 3 kwietnia 2012, 09:46

Zobaczcie stronę tworzoną przez mamę i dla mam (tatusiów też), które chcą czytać dzieciom i z dziećmi: http://www.czytamyrazem.pl
Mamma
 
Posty: 22
Dołączył(a): środa, 19 sierpnia 2009, 09:49


Powrót do Kącik dużego i małego czytelnika

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron