Zaginął rudy kotek

Jeśli napiszesz, w jakiej części Białołęki mieszkasz, ułatwi to komunikację na forum.

Zaginął rudy kotek

Postprzez MariolaO. » poniedziałek, 28 maja 2012, 17:48

Witam. Mieszkamy od niedawna przy ulicy Zawiślańskiej na Choszczówce w dniu 25 maja 2012 r. zaginął nam roczny, rudy kotek. Reaguje na imię Zyzio.
Ma piękne brązowe oczka. Moi mali synkowie mają nadzieję, że znajdzie go uczciwy znalazca i odda go nam. Dla znalazcy przewidziana jest nagroda.
kontakt: marmaik@autograf.pl
MariolaO.
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 27 maja 2012, 20:57

Powrót do Poznajmy się

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron