WOLONTARIAT

Duże i małe dowody ludzkiej życzliwości i dobroci.

WOLONTARIAT

Postprzez kasia » czwartek, 3 marca 2011, 15:54

Dzień Dobry.
Jeżeli mają Państwo szczere chęci i trochę czasu, żeby poświęcić go innym – zapraszam serdecznie do współpracy. Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Białołęka poszukuje wolontariuszy do:
- pomocy dzieciom w nauce,
- pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym,
- prowadzenia zajęć animacyjnych dla dzieci,
- prowadzenia zajęć aktywizujących dla seniorów,
- nauki obsługi komputera dla seniorów,
A obecnie w szczególności do pomocy w nauce dzieciom – uchodźcom z Czeczenii. Potrzebujemy korepetycji dla pięciorga dzieci w zakresie szkoły podstawowej i I kl. gimnazjum (język polski, język angielski i matematyka). Godziny i czas pracy są do ustalenia. Osoby zainteresowane uzyskaniem bliższych szczegółów proszę o kontakt na adres ktomaszewska@opsbialoleka.waw.pl lub tel. 22 403-59-57

Zapewniam Państwa, że Wasze zaangażowanie i poświęcony czas mimo braku wymiernych korzyści materialnych na pewno zostaną wynagrodzone. Poczucie własnej satysfakcji, poczucie bycia pożytecznym, ważnym dla innych – tego nie sposób ocenić. A poza tym, wolontariat sprawdza się doskonale jako przygotowanie do pracy zawodowej, daje możliwość oderwania od codziennego życia, pozwala ciekawie i twórczo spędzić wolny czas.
kasia
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 22 lutego 2011, 18:27

Powrót do Dobro powraca

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Ogłoszenie: do umieszczania informacji na stronach internetowych o swoim samorządzie gminnym zaprasza Centrum Informacyjne.

Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Do 2002 roku była to administracyjnie gmina Białołęka, natomiast po przeprowadzonej reformie ustroju Warszawy zaczęła funkcjonować jako dzielnica Białołęka.
Jedną z najbardziej znanych części tej dzielnicy jest Tarchomin. Na jego terenie znajduje się urząd Białołęka. Ratusz Białołęka usytuowany jest przy głównej arterii dzielnicy - ulicy Modlińskiej.
Forum Białołęka to miejsce, w którym mieszkańcy wszystkich osiedli będących częścią dzielnicy mogą porozmawiać o interesujących ich sprawach. Każde osiedle jest tu mile widziane: Nowodwory, Tarchomin, Białołęka Dworska, Dąbrówka Szlachecka, Choszczówka, Henryków i wszystkie inne, nawet najmniejsze osiedla białołęckie.
Do współredagowania treści na forum Białołęki zaproszone są także osoby związane z tym miejscem w inny sposób. Zapraszamy również przedsiębiorców do prezentowania swoich ofert, np. meble, warsztaty samochodowe, rehabilitacja, pracownie fotograficzne i inne.

cron